Çınarönü Mh. 11 Eylül Bulvarı No:91 Yıldırım / BURSA
0224 372 55 75
info@nemyapi.com.tr

HAKKIMIZDA

  • Anasayfa
  • Hakkımızda
Nem Yapı ve İnşaat Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Misyonumuz

Nem Yapı & İnşaat olarak misyonumuz yılların bize getirdiği tecrübe ile çağımızın teknolojisini birleştirerek, gayrimenkul sektöründe müşterilerimize işlevsel ve konforlu projeler sunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz ise, hizmet odaklı, çevreci ve araştırmacı ruhumuzu yansıtarak geliştirdiğimiz; kullanımı ve değeriyle sahibine ve çevresine katkıda bulunan projelerle inşaat sektöründe öncü olmaktır.

0

Tamamlanan Proje

0

Devam Eden Proje

0

M² Yaşam Alanı

0

Mutlu Müşteri